KURIER DPD
za pobraniem26zł

KURIER DPD
przedpłata19zł

600 398 843 biuro@lck24.pl

O nas

 
O nas

Firma Lubuskie Centrum Kserokopiarek polską powstałą w 2010 roku. Specjalizujemy się w zakresie kompleksowego wyposażenia firm w techniczny sprzęt biurowy. Działalność swoją prowadzimy we współpracy z firmami RICOH Polska,  Toshiba-Tec Poland Sp. z o.o., CANON i Samsung - przedstawicielami światowych liderów w produkcji urządzeń kopiujących i drukujących. 

     Odpowiedni zespół handlowy oraz wysoce wyposażony i wyszkolony serwis zapewnia klientom komfort pracy, który przekłada się na jakość oferowanych przez Państwa usług. W związku ze zmianami preferencji polskich klientów oraz coraz większą złożonością produkcji i obiegu dokumentów w nowoczesnych i dużych firmach wciąż rozszerzamy naszą ofertę.

     Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz sprzedaż wszystkich materiałów eksploatacyjnych do oferowanych urządzeń. Specjalizujemy się w serwisie kserokopiarek, drukarek i faksów większości modeli dostępnych na rynku. Kładziemy nacisk na wysoki poziom świadczonych przez nas usług dlatego nasi serwisanci i handlowcy odbywają regularnie szkolenia z sprzętu RICOH, TOSHIBA i CANON. Posiadamy dobrze wyposażony magazyn zarówno w sprzęt jak i bazę części zamiennych.